• מטפלות לקשישים

לכ’  נתן, סיעוד בריאות ורווחה

סניף אור יהודה

חברות יקרות, וזו הדגשה לקרוא לכן חברות. לפני כשנתיים שברתי את הרגל והמגבלה שלי היתה קשה בעקבות השבר, היתי שבעה שבועות בגבס, ואחר כך הניידות שלי היתה באמצעות כסא גלגלים במשך שלושה חדשים.

בהיותי לפני כן אשה פעילה מאוד הן בביתי והן בשירות הציבורי, המגבלות הנזכרות בניידותי היו עבורי מכה קשה ביותר, מפעילות עמוסה ומבורכת הפכתי למוגבלת, מה שהיה נורא עבורי, לכל פעולה ולו הקלה ביותר נדרשתי לעזרה על כל צעד ושעל, היה זה מתסכל עבורי והייתי על סף יאוש.

גם אם בעלי היה לצידי ועשה כל אשר ביכולתו לעזור לי, היה זה רק חלק ממה שהייתי זקוקה לו, הן בדברים הפשוטים ביותר ועד לדברים מורכבים כמו עזרה בהלבשה רחצה וכדומה. עזרה אדירה שאין צורך לפרטה כי המגבלות שלי מדברות בעד עצמן. חברות יקרות סייעו לי בעזרתן, בהכנת מזון ובביקורים שזה היה צורך נפשי חיוני.

אך את העזרה הגדולה ביותר קיבלתי מארגון נתן, לסיעוד בריאות ורווחה, אשר אליהן פניתי בעצת חברות. קשה יהיה לי לתאר  את המשך חיי ללא תשומת הלב והעזרה הרבה שקיבלתי מארגון זה שהיה כל כך אישי. בעזרתן התברר לי שאני זכאית לעזרה מן הביטוח הלאומי כעזרה לעבודות הבית, מה שטופל במהירות המירבית. תודתי תמיד תנתן להן, הן היו נחמה עבורי, שלה כל כך נזקקתי.

אני רוצה לברך כאן את פעילות הארגון שלא חסכו מאמץ לזרז את קבלת העזרה מן הביטוח הלאומי, יחסן אלי היה אישי ביותר הן בייעוץ והן בביקורים בביתי, נפתח לי עולם שלא היכרתי, תודתי תמיד תנתן לעובדות הארגון, ומתוך ניסיוני תמיד אפנה לארגון נתן אנשים שיזדקקו לעזרה מסוג זה שאני קיבלתי.

מכתב זה נכתב מיוזמתי לאות תודה, ואיחולים להמשך פורה, זו היתה עזרה שאף פעם אין שוכחים.

פנינה נחמיאס, משה דיין 2, אור יהודה  26.4.15

© 2015 שירותי סיעוד | חברת נתן
עקבו אחרינו: