• מטפלות לקשישים

עם השנים הגוף שלנו נחלש ונעשה תלותי יותר במזון שאנו צורכים ובחומרים שאנו נוטלים. אם כאשר היינו צעירים המערכת החיסונית שלנו הייתה חזקה ואיתנה מול הוירוסים או החיידקים שהסתובבו מסביב אלינו הרי שבגילאים מבוגרים יותר אנו זקוקים לעזרה וסיוע שיכולים להפוך את חיינו לקלים ונוחים הרבה יותר.

תוספי תזונה לגיל השלישי יכולים להיות ההבדל בין אורח חיים תקין המאפשר לנו ליהנות מכל דקה לעומת כאבים כרוניים ותחושות לא נעימות בכל תנועה ותזוזה. תוספי תזונה לא יכולים כמובן לעשות עבורנו את כל העבודה, לשם השלמת המשימה וקבלת תוצאות מושלמות חייבים לשלב גם אורח חיים בריא הכולל פעילות ספורטיבית ותפריט עשיר בירקות ופירות. בגילאים המאוחרים של חיינו אנו סובלים לצערנו מתופעות שלא הכרנו לפני, יש לא מעט סיבוכים שיכולים להימנע בקלות בזכות תוספי התזונה או תוספי המזון שמומלצים מאוד על ידי רוב הרופאים בישראל.

תוסף מזון – הדרך לשלנו לחיזוק הגוף

יש לא מעט סוגים של תוספי מזון וכל אחד מהם יכול לסייע לנו בצורה אחרת. תוסף תזונה אחד מחזק את המערכת החיסונית, תוסף תזונה אחר מגדיל את כמות הסידן, תוסף מזון שלישי אחראי על אספקת אנרגיה גבוהה יותר ולכל תוסף למעשה יש דרך אחרת לסייע לנו לצלוח את הימים והשנים שלפנינו.

לא מעט אנשים מקלים ראש בנושא, רבים מאיתנו לא מוותרים על הסיגריות או המאכלים רווי השומן ובכך למעשה הורסים לעצמם את הגוף. חשוב לזכור כי גוף האדם, בעיקר בגילאים המבוגרים יותר זו מכונה שדורשת עבודה יום יומית וכמו שלא ניסע במכונית ללא דלק כך גם צריך להזין את הגוף בחומרים בריאים ומזינים.

לחיות טוב גם אחרי גיל 70

אם בעבר גיל 50 או 60 היה נחשב לגיל מעבר או אפילו גיל מבוגר הרי שהיום אנשים יוצאים לפנסיה כאשר כוחם עדיין במותנם. אנשים העוסקים בפעילות ספורטיבית באופן יום יומי גם אחרי גיל 70 זו אינה תופעה יוצאת דופן ובהחלט אפשר לומר שמדובר בתופעה שכיחה ומוכרת בקרב הישראלים. על מנת למקסם את הפעילות הספורטיבית ואת השמירה על תפריט בריא ומאוזן מומלץ להוסיף גם תוספי מזון שיכולים להשלים את העבודה. הרבה מאוד אנשים מבוגרים חיים מצוין גם אחרי גיל 70 או אפילו 80, מי שפעם היו נחשבים למבוגרים או מוגבלים עקב גילם הם אותם אנשים שכיום מצטיינים בכושר גופני ויכולים ללמד את הצעירים שבינינו דבר או שניים על אורח חיים נכון ובריא.

© 2015 שירותי סיעוד | חברת נתן
עקבו אחרינו: