• מטפלות לקשישים

כשהאנשים האהובים עליכם זקוקים לטיפול והשגחה של 24 שעות, חשוב שיהיה לצידם מישהו שאתם יכולים לסמוך עליו. בחירת מטפלת סיעודית מוסמכת ואמינה הינה לעתים קשה ומתאפיינת בהתלבטויות. נדרשת סבלנות ואמפטיה מצידם של המטפלים. המטפל מגיע לביתו של המטופל ומסייע לו, כך שיש לבחור בקפידה את המקום ממנו אתם מזמינים את העוזר הסיעודי לקשיש, כדי שיתאים לצרכיו ורצונו ברמה הגובה והטובה ביותר.

טיפול בקשישים דורש מסירות ומקצועיות בתחומים שונים כגון: החלפת חיתולים, העברה לכיסא גלגלים, הכנת אוכל והאכלה, רחצה ועזרה בהלבשה, לווי חברתי לקשיש ושמירה מלאה על בטיחותו של המטופל, וכל זה בהתאם לצרכיו של המטופל הסיעודי. על מנת להקל על עבודתם של המטפלים הסיעודיים ועל חייהם של המטופלים מומלץ להשתמש במוצרי ספיגה איכותיים.

מוצרי ספיגה לטיפול סיעודי

כיום, אם יש צורך לרכוש חיתולים למבוגרים, כדאי להזמין ערכת ניסיון ממספר חברות. חשוב מאד לדעת ולהבין מה ההבדל בין הצרכן הפרטי לצרכן המוסדי בהקשר לחיתולים למבוגרים. הצרכן המוסדי יכול לרכוש חיתולים למבוגרים בכמויות גדולות ולכן גם במחירים סיטונאיים. לעומת זאת, הצרכן הביתי רוכש את החיתולים, לרוב עבור קרוב משפחה מסוים רוכש אותם בכמויות קטנות יותר, ורוצה שהחיתול יהיה כמובן איכותי ונוח, אך שגם לא יהיה יקר יתר על המידה (ממילא טיפול באדם סיעודי, גם אם הוא אהוב במיוחד – עולה לא מעט).

ההתאמה המושלמת לצרכן הביתי

בעצם, חיתולים למבוגרים יכולים להתאים לכם בצורה נהדרת, משום שיש להם יכולת ספיגה גבוהה במיוחד. לרוב, במוסדות השונים כמו בתי אבות סיעודיים, רוכשים עם כושר ספיגה נמוך יותר. הדבר נעשה לא משום שלא מעוניינים לקנות את החיתולים היקרים יותר, אלא מסיבה פשוטה במיוחד – במוסדות הסיעודיים יש צוות מיומן אשר דואג להחליף את החיתולים כל כמה שעות, ולכן אין צורך בהכרח להזמין חיתולי שיקמה למבוגרים, ברמת הספיגה הגבוהה ביותר שיש.

אולם, כאשר אתם רוכשים סדינים סופגים למשל לשימוש ביתי, הרי שאתם לא יכולים לחליף את החיתול כל 3-4 שעות .לא תמיד אתם בבית ולא תמיד יש לכם פנאי לכך, אך חשוב לכם שקרוב המשפחה יהיה נקי ויבש גם במצב של בריחת שתן מרובה – וחיתולי שיקמה מאפשרים לכם לקבל דגמים בעלי כושר ספיגה גבוה במיוחד.

ואפשר גם להזמין עד הבית

חשוב מאד לזכור, שניתן להזמין את חיתולי שיקמה למבוגרים עד למפתן הבית שלכם. לא פעם, אתם לא מוצאים את המן המתאים ללכת ולקנות את החיתולים הללו, שגם לא נמצאים תמיד בכל חנות. במקום זה, הזמינו משלוח מרוכז של מספר חבילות של חיתולים, ותוכלו לספק פתרון מעולה לקרובי המשפחה שלכם.

© 2015 שירותי סיעוד | חברת נתן
עקבו אחרינו: